BGONAIR Live

Мъж изгони съпругата си с бебе на 2 м., а после я преби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
e
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Dovel q ot Slovakoa che da nemoje lesno da si bega ot poboishtata.Poboi nad jena ili malko dete e prisnak za maloumie i slab harakter na muskolestia i naporist majkar.
отговор Сигнализирай
78
:)
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Жените са коварни и мръсни същества. Затова и мъжете са такива, нали са родени от жена...
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Много ясно че жената е виновна , всяка която се занимава с мюсулмански *** ,няма начин да не свърши заклана - примери бол ! *** не считат жените за хора .
отговор Сигнализирай
76
Сис
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
До ***: С това комплексарско мислене,да не смяташ ,че ще се ожениш някой ден...хахаха,само може да мечтаеш! И ако все пак някоя се излъже,гледай да не ядеш шамари,не са за "Добро утро", но и за "Лека нощ"!
отговор Сигнализирай
75
обобщение
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Словашка ***, свикнала да понаобикаля мъжете, случила на кофти съпруг на име Юсеин, който не е бил много съгласен след втората изневяра... Съдба!
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Мъжете често падат в дупки. Женски, разбира се.
отговор Сигнализирай
73
Алов
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Бой ,глад и тесни папуци за жените!
отговор Сигнализирай
72
наблюдател
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Умна жена? По- скоро - тясна.
отговор Сигнализирай
71
хм....
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Мъжа, трябва да се води и да се кара не жената! Мъжа от него се иска да изкарава пари да се грижи за жената и децата да е мил, влюбен и всеодаен. Кога се държиш грубо и арогантно каква, трябва да бъде жената, според теб да седи и да си подава и другата страна, когато я шаморсат да бъде нежна и мила? Никой не търпи подобно нещо да бъде руган и бит неуважение, спрямо собствените желания и неразбирането не са водещото и няма, как да има добро отношение и разбирателства.
отговор Сигнализирай
70
до Алов
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Жалко , че се райдат хора като теб ! Добре че не ти дадоха да регистрираш помашка партия в Родопите. По това се вижда колко си наред !
отговор Сигнализирай
Новини