BGONAIR Live

Мъж изгони съпругата си с бебе на 2 м., а после я преби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
111
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Чета коментарите и ми става смешно, явно повечето не познават човешката психика - бият не големите мъжаги а жалките мухльовци които през деня се свиват в черупките а вечер като изпият 1 литър долнопробна ракия стават най-смелите
отговор Сигнализирай
88
истински мъж
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
Жена и на снимка да я видиш, шамар да й удариш.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Тебе значи дядо ти не те е бил достатъчно ,че да те изгради така да се каже. Като изгражда боя що не идеш в някоя *** махала да те поизградят малко ролмляните , а ?
отговор Сигнализирай
86
GOWEM SI....?!
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
***, ти си болен. Днес пили си хапчетата? Какво са ти направили жените? Не ти става, члена или ти е много малък, този в гащите, изпитваш известни притеснения от този факт и жените са ти виновни с нещо и избиваш собствените си комплeкси, върху тях? Всеки път се празниш в мивката, защото не можеш в жената или тя не ти дава? Не си бил с жена до сега и те е страх или си един от много насилници, над жени?
отговор Сигнализирай
85
Дедо ми каза
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Боя изгражда, не разгражда!!!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
ЩОМ СЕ Е НАЛОЖИЛО...КВО ДА Я ПРАЙ ...ДА И СЕ МОЛИ ЛИ.АКО НЕ СЕ ПОДДАВА НА ДРЕСИРОВКА ЕДИН БОЙ И...ПЪТЯ.
отговор Сигнализирай
83
Психиатър
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Оооо, като ви се тръшне детето на улицата или като ви се сопне и запъне жената, няма да извадите шамарите ли?? Ще ги извадите, ама тука сте много кротки!
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ima gi vsiakakvi ***. Tia da ne misli che balgaria kato e v Evropa i balgarite sa evropeici.Balgarite sa si chisti aziatci.
отговор Сигнализирай
81
дан
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
този от Разград с ю в името изобщо не е Юсейн или Юсуф и си е чист българин
отговор Сигнализирай
80
Алов до 70
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Един ден ще регистрирам. Гордея се ,че съм ***. Ние сме доста по- интелигентни и стока от вас. Не виждам обаче каква връзка има партията с боя на жени?
отговор Сигнализирай
Новини