IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Загиналата турска студентка най-вероятно се е самоубила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Гочо Тьпото
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мир на праха и.Ама сме много тьпи,гадни,гладни ***!
отговор Сигнализирай
34
az
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
голям праз ... защо занимават хората с глупости ? това новина ли е ? в съседния блок преди 1 седмица скочи една жена и се уби ... някой нещо каза ли , НЕ ..... защо тази турска бримтя да е по важна ???? убила са , ми убила са - като и толкоз акъла
отговор Сигнализирай
33
муспи
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 29
Пресметнете приблизително колко турци няма да се родят, това ние изгодно - принудени сме да сме заитнтересовани.
отговор Сигнализирай
32
бг полис
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Отново смехотворно разследване!"Е, той каза, че не я е бутнал..." - това май им е достатъчно на нашите полицаи да запишат още един случай като "решен". А дали някой от тях се е сетил, че не е нужно да я е смлял от бой, за да я хвърли? Достатъчно е тя да е била застанала наблизо до прозореца и да я бутне, особено ако е била слабичка. Може да я е заплашил с пистолет.Освен това как разбират, че няма следи от насилие по тяло на момиче, паднало от н-тия етаж?Тя е била със сигурност със политравма.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
....Той реагирал остро, когато забелязал, че момичето си пише във Фейсбук с приятел от Кърджали....Е ,това си е нормално в диарбекира, предлагам героя да участва в новата турско-бългаска кино продукция.
отговор Сигнализирай
30
Някой си
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До серГЕЙ станишев, че не си Станишев разбрахме, но че си ГЕЙ, също ни стана ясно! Ясно ни е и че си Гербер, ама от глупавите... Даже от много глупавите!
отговор Сигнализирай
29
алооо до ЛИЛИ
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
ооо мила,тук ли се прехвърли,като те нахраниха в др коментари?като се самоубие българин ири като го убият нещо не те виждам да охкаш?
отговор Сигнализирай
28
до 24
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
ах,ти да не си Васето от Люлин,дето е за 30 кинта на час и дето бяха писали че си хванала спин????????
отговор Сигнализирай
27
МАЙОРА
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
станало е заради някои ревнив *** тромпет
отговор Сигнализирай
26
ГЕНЕН ИНЖЕНЕР
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
ЖАЛКО ЗА КАДЪНАТА /МОЖЕШЕ ДА СИ ЖИВЕЕ И ДА РАЖДА ДЕЦА/
отговор Сигнализирай
Новини