BGONAIR Live

Срещу 10 бона мним полицай "освободи" сина на баба от Разлог


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
номер 23. Само ти вярваш на тази версия за невинността на бабата. Аз да ти кажа бабите са прости, но чак толкова, че да не знаят, че пари не се плащат на улицата, не са. В случая става въпрос за стандартен опит за подкупване на длъжностно лице, което разбира се става на улицата.
отговор Сигнализирай
24

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а дали е бил мним????????????
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Номер 15, чувал съм за подобни случаи, при които освен че човекът който се обажда се представя за полицай, този който взема парите на уговореното място е с полицейска униформа. Вярно е, че не е редно гаранция да се плаща на улицата, но все пак това е 63 год жена, по наивна е и едва ли плаща всеки ден гаранция за освобождаване от арест. Така че никой не се прави на ***, възможно е бабата да си е мислела, че наистина дава пари за гаранция.
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
prosti hora kolkoto 6te6... stranno sy6to, 4e tozi nomer minava samo pri nas v Bg...A i o6te edna "bedna" pensionerka s 10 bona na razpolojenie za podkup.
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Непознат няма от къде да знае,че старицата има толкова пари.Непознатият всъщносте е познат,но на сина и сценарият се разиграва успешно.
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Откъде има 10 000 тази бабишкера? Не гледа ли телевизия, не чете ли вестници, не слуша ли радио - там редовно съобщават за такива измами. Явно предварително са я проучили и също е много вероятно да са *** - те действат главно по тази схема - със "катастрофиралия" син.
отговор Сигнализирай
19
ОТ РЪКОВОДСТВОТО
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не разбирам как непрекъснато хората се оплакват колко са бедни, а всеки ден разни луди бабички вадят по 5 - 10 бона и ги дават на разни мошенници. И друго не разбирам. Непрекъснато хората се оплакват от престъпност, беззаконие и корупция, а в същото време, същите хора, които се изкарват бедни вадят по 5 - 10 бона и ги дават в подкрепа на престъпността, беззаконието и корупцията. Струва ми се, че това е е дна от причините България да е в това положение.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОВА Е ПОРЕДНАТА ИЗМИШЛЬОТИНА НА ЖУРНАЛЯТА КОЙ ИМА 10000 ЛЕВА У ДОМА БРЪКВА ПОД ДЮШЕКА И НА НЕПОЗНАТ ГИ ДАВА ОТ РАЗ *** НЕ СМЕ ПО ГЛУПАВИ ОТ ВАС ЗА ДА ВИ ВЯРВАМЕ
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако няма балами тарикатите сами ще изпукат!!!
отговор Сигнализирай
16
Питащ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Откъде толкова пари у пенциите? а после ги водят и безплатно на море? Истината е в сивата икономика.
отговор Сигнализирай
Новини