BGONAIR Live

Срещу 10 бона мним полицай "освободи" сина на баба от Разлог


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тука някои се правят на ***, че договарянето на бабата и измамника е законно. Няма такова нещо, схемата е следната: Звънят на бабата, казват, че сина й или внука й е направил катастрофа, и се искат пари за да се прекрати разследването или променят фактите около катастрофата. Преди месец и на моята баба звъняха по същия начин. Казали й че внука е катастрофирал и т.н. Тя има трима внуци и една внучка, и започнала да се чуди кой от всичките ни е катастрофирал, но понеже баба ми е стара бесепарка и е много хитра, се усъмнила и не се хванала. А прости баби в България колкото искаш, все някой ще се хване, докато не вкарат някоя баба в затвора за опит за подкупване на длъжностно лице. Тогава ще се стреснат и тия неща ще спрат.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
номер 7, нещо ти не си в час. Къде си чул и видял плащане на гаранция да се плаща на улицата? Естествено, че става въпрос за подкупване. Полицаите най-вероятно са я съжалили бабурата с десетте бона, и лансират версията за плащане на гаранция за да не излиза име на бабата, че плаща подкупи и за да не става самата тя обект на разследване за плащане на подкуп.
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kak ot napisanoto se razbira, i to sys sigurnost, che sa govoreli za narushavane na zakona ?
отговор Сигнализирай
12
ОТ МЕН
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много са *** тия пенсионери , толкова много се говори за тези измами . Ми да мислят малко ! *** !
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо ,,Мним,, полицай.
отговор Сигнализирай
10
slavi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БРЕЙ А УЖ ПЕНСИОНЕРИТЕ БИЛИ ЗЛЕ ФИНАНСОВО.10 БОНА ИЗВАДИЛА БАБАТА.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Две неща са сигурни: говорели са на български език и са говорели за нарушаване на закона. Типично ежедневие в бг - как няма да повярва тогава? Защо тея измами не стават в Щатите, където хората са къде-къде по-*** от нас? Отг.: Там законът не се престъпва повсеместно. Номер 5 ви го каза кое как е, но никой няма файда да се спазват законите в бг. Защо? Отг. Само като пресечете 2-3 улици и вече сте нарушили толкова закона, че дневната ви надница няма да покрие глобите - е, вие си вземате мизерната заплатка, докато други вземат милиони :)
отговор Сигнализирай
8
подкуп
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ti nared li si ? Za kakva korupciq govorish, parite sa bili poiskani kato garanciq za osvobojdavane ot aresta. Kakvo nezakonno ima v tova ?
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това пенсионерите са глупави хора! Постояно се говори за тези измами по медиите, и се чудя - защо първо не се е обадила на сина си, ами след като е дала парите му е звъннала!!! Сама си е виновна.
отговор Сигнализирай
Новини