BGONAIR Live

Арестуваха двама с ампули за вейпове, съдържащи наркотични вещества


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
ЧИЙ СА НАРКОТИЦИТЕ И КЪДЕ ОТИВАТ ПАРИТЕ ОТ ТЯХ,РИТОРИЧЕН ВЪПРОС .ВЕЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЯТ .
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
За такива съм на мнение, че ако те си употребяват - да се самоубиват с тия *** луци щом това искат, живота си е техен, но дават ли на друг и разпространяват ли в панделата до живот за съучастие/опит за убийство което е разпространението.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Трябва да се спре източника на тези отрови.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
легализация кога?
отговор Сигнализирай
Новини