BGONAIR Live

Две майки на 12-годишно го оставили да умре, то тежало едва 22 килограма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: МенТИ СИ СЪЩАТА *** КАТО ТЯХ .
отговор Сигнализирай
21
Иван
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Доста извратено, едно такова джендърско, две майки???? Деца в неопренови костюми? Абе вие да не би да сте правили едни други неща ... изверги американски.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
ТЕЗИ ХОМОСЕКСУАЛНИ ПСИХОПАТКИ ЗАСЛУЖАВАТ ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР ПРИ СЪЩИТЕ УСЛОВИЯ И СЪЩО СВЕТОВНА ЗАБРАНА ЗА СЪВМЕСТНО СЪЩЕСТВУВАНЕ НА ХОМОСЕКСУАЛНИ
отговор Сигнализирай
19
Пънко нема `a умре!
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
Меко казано на тия двете трябва да живеят до края на дните си в карцер в трудов лагер - от сутрин до вечер тежък физически труд, а вечер - по 1 филийка хляб със сол и чаша вода. Аман от разни обратни психопати, които си го изкарват върху невинни деца.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
двете лесбиики мразят мъжете и затова осиновяват две момчета за да гиликвидират постепенно с мъки така си изкарват злобата към другия пол
отговор Сигнализирай
17
Мен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Това, че тези "родители" са еднополови по никакъв начин няма отношение към издевателствата над децата. Психично болни иззроди има с всякаква сексуалност... Очудава ме, че е нямало проверки от социалните служби, биха забелязали, че децата са недохранени и тормозени и може би биха предотвратили фаталния край за едното братче...
отговор Сигнализирай
16
Penkov
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: алинаНе бе..недей им разбива илюзиите. Само различните мъчат деца - ***, лесбийки, гейове и норвежци. БГ никога не го прави.
отговор Сигнализирай
15
Penkov
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: ЛГТБ+-*/Щото норвежците крадат само БеГе дечица и после ги държат гладни. Промиват им мозъците и стават ЛГБТ и те. После нападат русия. Затова смърт на норвегия
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
типичните краварки лезбиики - гадни изчадия на дявола
отговор Сигнализирай
13
не на толерастията
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
По начало 2 бр. обратни жени не съставят семейство. Това са болни хора , с еднаква симптоматика , които са се "намерили". Защо винаги децата, които биват оставяни на съдбата ( в такива пародии на семейства ) - винаги биват изнасилвани, винаги биват малтретирани, винаги биват изчанчвани и изкривявани по всякакви начини ? Може би защото 2-та броя обратни жени с еднаква симптоматика просто затвърждават обективното мнение на повечето психолози, че тези хора са болни и трябва да се лекуват ?!?!?!?
отговор Сигнализирай
Новини