BGONAIR Live

Двама германски войници от НАТО са били бити в Нидерландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Българинъ
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
От новите неинтегрирани холандци са били. Отблагодарили са се за домакинството на европейците и на опрасените руси германчета. Аллаху Акбар!
отговор Сигнализирай
22
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Не са ги били, това е част от учение да свикват когато отидат в Русия.
отговор Сигнализирай
21
нато
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Щом не са ***** пак бива.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да не би нормалните европейци да започнаха да се пробуждат? А дано, ама надали...
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Те германците доста горелки използваха в една война...
отговор Сигнализирай
18
Ром"с
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Е и ? Какво ни интересува леки дребни конфликти на пияни натовски войници ?Бити юити и какво по натам ,прави ли се на "герои" и са получили ..в някой бар ..а сега ще ги изкарат ,че са защитавали ЕС от нападение...))
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
обърка ли са ги за украинци
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: анонимен/19 "защото решили, че искат да им вземат сеното" - че то натовците са си мошеници и крадци. Отдалеч им личи.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: анонимен/9 ""холандците" дето са ги били се казват Мустафа,Рашид,Мохамед и т.н." - e u? На тях принадлежи бъдещето и те не искат войни.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
а на мен ми напомня за случая в българското село, където местните бяха набили френски командоси, защото решили, че искат да им вземат сеното
отговор Сигнализирай
Новини