BGONAIR Live

Мнението ви за карикатурите на Мохамед и последвалите ги събития е:

Мнението ви за карикатурите на Мохамед и последвалите ги събития е:

Няма нищо оскърбително, мюсюлманите преиграват
Картинките са обидни, но реакцията е прекалена
Религиозните вярвания трябва да се уважават навсякъде
Ставащото е показателно за различията между Изтока и Запада
Нямам мнение по въпроса
Общо 596 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата