BGONAIR Live

Редно ли е учениците да учат и в събота след кризата с учителите?

Редно ли е учениците да учат и в събота след кризата с учителите?

Не, не е честно
Да, щом се налага
Да, редно е и в неделя
Не ме интересува, не съм ученик
Да, но само кандидат- студентите, за да наваксат навреме преди изпитните дати
Общо 4998 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата