BGONAIR Live

Участвате ли в протестите?

Участвате ли в протестите?

Да, защото вярвам, че само така ще има промяна
Не, защото ги смятам за безсмислени
Да, платиха ми да създавам безредици
Протести ли има?
Това е бутафория, я вижте гърците
Общо 4531 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата