BGONAIR Live

Празник ли е за вас 09.09.09?

Празник ли е за вас 09.09.09?

Ние сме на всеки километър, от тук до края на света!
Чак пък празник. Едно щастливо събиране на числа, ще пусна тото
Да, разбира се. Ще се женя заради датата
Още няколко дни празници, че почва училището/университетът
Празник е! От днес, че цяла зима празнуване – не ми се мисли
Общо 3775 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата