BGONAIR Live

Кога виждате края на кризата?

Кога виждате края на кризата?

Не й се вижда краят, вече останах и без работа
Тежко е, но все пак съм оптимист, че скоро всичко ще е наред
Каква криза, не съм усетил/а нищо
Какво да свърши, ние сме в криза от 20 години
Аз съм над тези неща
Общо 14818 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата