BGONAIR Live

Нужна ли ни е АЕЦ Белене?

Нужна ли ни е АЕЦ Белене?

Да, защото може да печелим от износа на ток
Ако това ще спре увеличението на цената на тока, съм съгласен
Не, защото ставаме икономически зависими от Русия
Не ни трябва бомба със закъснител като във Фукушима
Да си строят каквото искат
Общо 21650 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата