BGONAIR Live

Ще гласувате ли на референдума за АЕЦ „Белене“ на 27 януари?

Ще гласувате ли на референдума за АЕЦ „Белене“ на 27 януари?

Да, защото смятам, че всеки трябва да има мнение по въпроса.
Да, и без това нямам какво да правя този ден.
Какъв референдум? Това яде ли се?
Няма да гласувам. Не се чувствам достатъчно компетентен по въпроса.
Няма да ми се занимава в този студ. Секцията е много далеч.
Общо 12087 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата