BGONAIR Live

Искате ли отново да се пуши в заведенията?

Искате ли отново да се пуши в заведенията?

Да, старият режим със зони за пушачи и непушачи беше добър
Не,забраната е европейска практика, а и хората вече свикнаха
Само ако това наистина ще подпомогне малкия и среден бизнес
Кръчмарите само ламтят за пари, не им пука за децата
Не ме интересува, аз пари за заведения нямам
Общо 3058 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата