BGONAIR Live

Кой е виновен за трагедията в Горни Лом?

Кой е виновен за трагедията в Горни Лом?

Собствениците на предприятието заради условията на труд
Държавните институции заради бездействието им
Ако е човешка грешка, може би някой от работещите е сбъркал
Няма виновни, просто трагично стечение на обстоятелствата
Има си компетентни органи да кажат, аз мисля за изборите
Общо 2141 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата