BGONAIR Live

Солено ли ще ви излезе шаранът за Никулден?

Солено ли ще ви излезе шаранът за Никулден?

Да, с тези цени ще купя малко, колкото за адет
Евтин-скъп, няма значение. Празникът си е празник
Не, цените са съвсем нормални на фона на останалите
Аз шаран не ям, ще заложа на друга риба
Няма да купувам нищо, пестя пари за Коледа
Не ме интересува Никулден, чакам Коледен бонус от шефа
Общо 1523 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата