BGONAIR Live

Докато чакаме гласуването в Страсбург, у нас пак протестират срещу еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 13
А толкова ли беше трудно да се организират хора българи по време на гласуването и да влязат в залата с искане да се прекрати?
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 10
Брей, що народ, що множество! Костя най-накрая да осъзнае, че е НИКАКЪВ фактор и че не го бръсне никой за нищо, освен от пАсольството, където той редовно ходи да се подпише за заплатата в рубли и ***.
отговор Сигнализирай
49
Фигурант .ru
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 5
Траур за българския Лукашенко от Дондукова маала.
отговор Сигнализирай
48
Финансови интереси
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 9
Ами плащат им на хората в зависимост от това колко дена са участвалив протестите и всеки отделен ден по колко часа са стояли на жегата за да крещят "Не на еврото, искаме си лева!"
отговор Сигнализирай
47
Hans
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До 45. Като въведе ще приемем......
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
До: анонимен43 Хахахахаха а квоте нявя на мисълта, че на Кремъл му пука България как точно ще се закопа хахахахаха.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 16
Тия нашите политици предвождани от пожарникаря и закръгления се правят на ударени като че ли не знаят че народа не иска еврото и трябва да се радваме че го приемаме еврото няма никакво бъдеще долара пада и еврото ще си отиде много бързо след като брикс създаде своя валута
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 10
Костя заплаши ,че ще емигрира за Русия барабар със Цомчо,ако влезем в еврозоната.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 11
Последни напъни на Кремъл
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 14
До: анонимен41 То ти май нещо бъркаш или май си много объркан, по принцип еврото само по себе си вдига цените между 2% и 3%, всеки икономис ще ти го каже, а къде търговците не са алчни, то това е самия смисъл на търговията, ама не ми отговори а се отнесе с някви търговци, стигнахме ли светлото евтопейско бъдеще или не хахахахахахаха мили ми смехурко.
отговор Сигнализирай
Новини