BGONAIR Live

Борисов за приемането ни в еврозоната: Не мога да се зарадвам...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Скрий се и благодари на росен желязков,че има по-нормална физиономия и поведение.
отговор Сигнализирай
95
Копейки
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
*** забранили са и тази дума. Пожекавам ви да забраните всички думи и да изчезнете
отговор Сигнализирай
94
THE BEST
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Спокойно, Бойко! И аз няма как да се зарадвам, че приемаме еврото ... Нали го приемаме на гърба на дребния бизнес и на гражданите.Ползи от еврото ще има само за някои хора и бизнеси..... Еврото ще го приемем на гърба на най- дребния бизнес, при който се извършват плащания в брой .... Не стига, че ще ходим за евро, за да имаме ресто да връщаме, ами и НАП, КЗК и КЗП ще ме чакат на вратата за проверка на касова наличност и цени в евро...
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Сами сте си виновни. Срам - 10 баби на протеста днес !!!
отговор Сигнализирай
92
Много беше страшно
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Защо така страшно говори този чичо! Аз се изплаших , когато дебелия чичко говореше! Не знам какво лошо се е случило и защо така маха с ръце, когато го питат нещо неудобно?
отговор Сигнализирай
91
ДД
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Важното е, че ни наричате *** само защото си искаме националната валута. А че планът на Ротшилд до 2020 да няма българи и България малко позакъсня, е друг въпрос.
отговор Сигнализирай
90
Забелязал
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Настина му личи, че не може да се зарадва - ЗАЩО ЛИ??
отговор Сигнализирай
89
Боко тиквуча
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Набута се в клуба на Богатите.Сега ще има яко изваждане и набутване с нови заеми.
отговор Сигнализирай
88
Почва се
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
ЕС разреши на България и още 14 държави финансова гъвкавост, за да увеличат разходите си за отбрана. Бойко, ще ни вкарат във войната. За това ли гледаш страшно?
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Когато вкараш клоуни в двореца, те не стават царе, а дворецът се превръща в цирк.
отговор Сигнализирай
Новини