BGONAIR Live

Радев, „Прогресивна България“: Няма сила, която да ни пречупи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Жъ лто пав етн ици те и умнокрасивите търсят като плъхове ниша да спасяват жалките си продажни муцуни...Няма грантове за либерастки простотии, за прайдове и зелени безумия. Апропо,кво става с евроатлантизма, нещо изчезна като пръдня на жълтите павета...
отговор Сигнализирай
115
дo Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 10
Задръстихте темата с обичайните си словесни диарии. По-зле сте и от роми в Столипиново с ***, който създавате навсякъде, за да заличите опитите ни да насочим страната си в правилния път.
отговор Сигнализирай
114
Истина Ви казвам
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
И като дойде Свети Румен, новият Спасител русофилите ще излязат от дупките си и ще запеят псалми за Освободителката Русия и бащицата Путин! От чешмите ще потече вино, бира или ракия според предпочитанията на вярващите, паричните потоци към неправилните олигарси ще пресъхнат и ще текат само към тези, които славят името Му. И всички ще гледат и ще се чудят! Евангелие от Решетников 22:18
отговор Сигнализирай
113
от евровизията
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
а дара за кой ше гласува
отговор Сигнализирай
112
дo Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Пак ли си дишал лепило?
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
Радев идва и ще ви измете!
отговор Сигнализирай
110
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен104А какво стана с борците - мунчовисти против еврото? Свикнахте ли вече с еврото? Наблюдават ли се все още странични ефекти като световъртеж, позиви за повръщане, тремор и кожни обриви?
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Конфискации, няма лошо за яко нагълталите се, но нали Бг не е в комунизъм или социализъм.Ако е, защо всичко от соц се унищожи, кой ще строи и с какви пари. И какви конфискации, когато големите пари са по офшорки и в чужбина, какво,къщата с двора ли ще се вземат, че на кой му трябват, лошото е че все повече се намърдаха и забогатяха по приятелски, а народът обедня и продължава да обеднява.:))кой ли иска соц, ако е беден и без нищо,еднакво бедни ли,особено ако е помирисал богатия запад, е никой.:)
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Задайте си въпроса: Защо изведнъж Шиши Магнитски спря да нарича Радев "Мистър Кеш"?
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 10
Кой ще гласува за Радев? - Милионите, на които им втръсна нищетата и липсата на държавност
отговор Сигнализирай
Новини