BGONAIR Live

Радев, „Прогресивна България“: Няма сила, която да ни пречупи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

246
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
До: анонимен 293 Дори да е такъв, това променя ли фактите? Впрочем, не е нито олигарх, нито от ДС, нали?
отговор Сигнализирай
245
Летец
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
А кои сте вие " ни " ???? Все слагачи и близачи от шутовете покрай Чорапа ! Тези " ни" ни докараха Боташ !!! Ако успеят да докопат власт, фалита на държавата ще най-малката беда !
отговор Сигнализирай
244
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Защо Румбата не можеше ли да е Коцето.
отговор Сигнализирай
243
България
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Страна земен рай населиние о т в р @ т казах
отговор Сигнализирай
242
Аз
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
До: ИзбирателЯ явно много ви е страх в украинското блато,че не иска някой да ви храни.
отговор Сигнализирай
241
Боян Радев
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
И тоя се мисли за борец ! И тоя ще се "бори" ! Бегай при Станка Златева , бе , пуяк зеленочорапест !
отговор Сигнализирай
240
Избирател
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Този самозван , пишман кандидат полУтик е опасен за държавата !!!!! Ако успее да вземе власт , цамбуркането в блатото на бедността ще завърши с потъванв в калта !!! Внимавайте как гласувате !!!
отговор Сигнализирай
239
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
До: анонимен288 Бегай на лекар щом си мислиш,че един Сикадждия пожартикар е голяма работа.
отговор Сигнализирай
238
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Гоуем "биткаджия" се докарва резидента...битка..за туй...битка за онуй...ще се бием ...Алакооулу досега що не са "би"...а мълча кат .утка по кабинетчета и лимузини...НАЛИ ТИ НАЗНАЧАВАШ И УПРАВЛЯВАШ СЛУЖБИТЕ, СЛУЖЕБНИ ПРАВИТЕЛСТВА - А И БЕШЕ ГЛАВНОКОМАНДВАЩ- ОСВЕН НА ВОЯЖИ- ЗА ЛИМОНАДА ЛИ БЕШЕ ...ЩО НЕ СА БИ...ЩО НЯМАШЕ "БИТКИ" ДОСЕГА БРЕ - И ОТ ВЧЕРА ЩЕ СЕ БИЕМ ЗА ТУЙ ,ОНУЙ..БИТКИ ЩЕ ПРАИМ...СЕЛСКИ - ВЪЗДУХАР
отговор Сигнализирай
237
дара
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
турнето на тоя е почнало бе хаха , колко струват билетите
отговор Сигнализирай
Новини