BGONAIR Live

“Прогресивна България” не предлага лозунги, а ясни мерки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Мда
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Под постовете му във ФБ се вижда ясно,че пишат само бабички от Бсп. Това е новото бсп . Виждат се и хора от младежкото бсп в екипа му на сцената зад него. Очевидно е...
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Абе, Радев, що си дал на Цветанов да ти стяга залите за партията? Строили ви е като комуна или по-точно като секта. Може ли да изтепосаш всички на сцената зад теб с тъмно сини еднакви костюми? Приличате на група от Корея. Ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ууууууууу Или ти като диктатор им даде тези униформи или по-модерно даде им дрескод?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Политали Генерал Радев: - Вие как кацнахте в Прогресивна България? - Още се чудя, издигнаха ли ме, спуснаха ли ме.......
отговор Сигнализирай
35
избирателка
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Гледах му представянето - наистина АЛА-БАЛА, ОБЩИ ПРИКАЗКИ И ЛОЗУНГИ! Нямаше абсолютно никаква конкретика. Например - кои закони как ще променят, каква ще е данъчната и осигурителната им политика и така нататък. Иначе бяха се постарали - ефектно, модерно, но.... Изтупали се няколко мъже отпред - да ви кажа честно, на г***й дружинка ми заприличаха, ама честно ! Нямаше НИТО ЕДНА ДАМА ! В пулбликата също имаше много малко жени. Е, сега как да гласувам за него ? Много искам, обаче нямам желание.
отговор Сигнализирай
34
Единият
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
бил прочел една книга,а другия прочел 1001 ,ама голяма разлика не виждам.
отговор Сигнализирай
33
А а
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Тоя май ни взима за бълъци. Освен лозонги друго не сме чули щял да се бори с олигарсите да вдига доходите да бори мафията но как точно ще го прави ни дума ни стом само намерения и приказки под шипковия храст ама вие верваите му.
отговор Сигнализирай
32
не ви вярвам
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Къде е мястото на ерпетат,които ни съсипаха,къде са ви мерките за здравната система-щели сте да намалите заплащането-ала,бала.Къде са ви мерките за американските бази и самолети?Нищо ново!Да не е Борисов,ами да сте вие!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Рублев се прави на голям русофил, но не е изключено да му плащат от американското посолство.
отговор Сигнализирай
30
Най-Големият
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Шарлатанин в Българската Политика за последните 36 години: "Мога да кажа само, че ако България имаше повече министри като г-н Кирил Петков, щеше да изглежда по друг начин, заяви държавният глава Румен Радев на Октомври 27, 2021 - наистина след Кирил, Асен, Денков, Терзиев и Ламите и т.н. и т.н. Сите Шарлатани на Радев - България е НеПознаваема!!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
Рублев, чий е Крим? А Поморие чие е?
отговор Сигнализирай
Новини