BGONAIR Live

При 100% преброени протоколи: Окончателна победа за Радев, ГЕРБ се задържаха на втора позиция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 8
От тук нататък от Радев си зависи дали ще се оправи.Народа даде пълна власт,дано не разочарова.Ако не друго,поне заради канския рев на гербарщината си заслужаваше.
отговор Сигнализирай
53
Каква стана тя
преди 2 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 6
Изритаха брутално ИТН и БСП.ГЕРБ и ДПС се сринаха зрелищно.От корупционното правителство на Роско печатаря остана само хотелът с водопада.Но новият прокурор може и него да му вземе.
отговор Сигнализирай
52
Бою Тиквочето
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 11
Важното е че пак изклатих пепетата.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 9
Тиквички и прасенца... БЯГАЙТЕ!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
До: анонимен - Делян Добрев позна ... Няма да стане, защото ГЕРБ са лидерска партия каквато беше НДСВ. Без Борисов начело ще последват НДСВ след като Симеон се оттегли.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
ко сттаааас ве...преди имаше само социолози моциолози , а сега кат загуби боко , шишо спря медииите ,. пълно мълчание за изборите
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 8
Резултатът на тиквичката и прасенцето реално е още по-нисък. На тия мазоли целият им вот е купен и корпоративен. Истинският резултат е: Тиквички - около 7%, прасенца - под 4%.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
"ИСКАМ ИКОНОМИКА ИНВЕСТИЦИИ ТРАНСПОР ИНФРАСТРУКТУРА ТОВА РАЗВИВАБЪЛГАРИЯ " - ти явно не разбираш, че България е в ЕС, и изобщо не е предвидена да бъде развита, напротив, това е периферия, която ще се използва за бъдеща война с Русия и пушечно месо, каква инфраструктура и пътища бълнуваш, вече 37 години всичко целенасочено се разрушава.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 11
Русофилсща нация сме си и това е. Това си е част от нашата източноенропейска идентичност и межсу другото не е срамно! Опитаха се да ни направят зорлем западняци, но едва ли ще успеят докато още има живи българи, родени в НРБ!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
31- милеем много за соца- стреляха по границата на "месо", а сега свободно си минаваме- НСИ за 2025г БГ граждани са осъществили 9 848 500 пътувания зад граница
отговор Сигнализирай
Новини