IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп с ултиматум: Отваряне на Ормузкия проток или “унищожава” електроцентралите на Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 16 Не харесвам 2
На тоз има ли кой да му се връзва на лъжите? Единия ден вика "Приключваме войната", на другия ден "Предстои най-тежкия удар по Иран". Сетне вика "Победихме Иран", а като се събуви - "Искаме всички страни от НАТО да помогнат с битката против Иран". Гледайте наш Боко и не питайте за Тръмпи. И двамата са зодия близнак :) На такива вяра НИКОГА!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 5 Не харесвам 15
На кой да прилича Тръмп ако не на Путин. Че нали Путин го направи президент
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 15 Не харесвам 2
Следващата седмица петрола и газта още 5-10 процента нагоре, всички индекси още 5-10 процента надолу.
отговор Сигнализирай
20
леле
преди 2 седмици
Харесвам 25 Не харесвам 4
Пак си избрахме много готини партньори в лицето на САЩ, но нещо отдавна не се чува за лотарии със зеленикарти. Повехна мерака от желаещи да се преселят в америката. Хък мък и вече няма реклами за зелени карти по тв-то. Странно е някак си.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 11 Не харесвам 1
до българин...Ей, жалко човече, ти ако си българин, аз съм космонавт.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 19 Не харесвам 1
На 20 март Тръмп каза за протока: "Ние не го ползваме. В даден момент ще се отвори сам". Днес запя нова еврейска песен. Нетаняху управлява военните в САЩ. Снощи иранците са ударили и веднага Тръмп заплашва.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 10
Бай Дончо и той като Путинягата. По електроцентралите ще бие.
отговор Сигнализирай
16
До Българин
преди 2 седмици
Харесвам 10 Не харесвам 3
Кой им плати на тези 30000 човека да протестират?
отговор Сигнализирай
15
Войводата
преди 2 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 2
1. 3СВ 2. Предлагам Господарят Испания да замени сащ в БИГ5. Това хленчене на сащ към други членове от БИГ5 за помощ е безобразно 3. Испания е империя с хилядолетна култура и език в топ5 на света (докато американския, който не е английски за мен се говори добре от 100 млн макс)
отговор Сигнализирай
14
българин
преди 2 седмици
Харесвам 9 Не харесвам 31
Задължител да се срине ел.система на Иран.Задължително!Тази религиозна мафиотско-фашистка организация-аятоласите,трябва да бъде унищожена.Злото се нарича аятоласки Иран.Там човешкия живот няма стойност,там няма образование,наука,високи технологии,а само дивашко унищожаване на несъгласните.Избиха 30000 човека от протестиращите.Затова "аятоласите" трябва да бъдат избити.Да не се подбират средства за тяхното унищожение.
отговор Сигнализирай
Новини