BGONAIR Live

Пезешкиан се срещнал с Хаменей, впечатлен е от смиреността му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колкото до Хаменей син-той със сигурност не е между живите.Не е възможно човек в кома да говори да издава заповеди,или писмени инструкции!Лъжите на Изтока вече не са валидни!----21 век е!
отговор Сигнализирай
9
Те
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
еврохомоатлантиците още преди години и Путин, а преди него и Ердоган погребаха, ама с мечтите си останаха.
отговор Сигнализирай
8
Аячалмаха
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
няма как да е възкръснал защото не е Исус. Само Исус го може.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Израелски войник оскверни статуя на Дева Мария в Южен Ливан
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Едва ли Муджабата е бил на срещата, по-скоро някоя негова снимка
отговор Сигнализирай
5
Еееее
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
И на мен да ми висят невидими самолети над главата и аз ше съм смирен. Страх лозе пази.
отговор Сигнализирай
4
До 2,Войводата
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Срещу мен да бягаш, няма да станеш по млад,понимаеш?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
Арагчи на посещение при Путин, после в Китай при Си. САЩ ядат бой в Иран и губят авторитета си, вече никой не ги смята за фактор и открито им се противопоставят. НАТО се разпада, ЕС остава един на единн срещу Русия. Заводите в Германия затварят. Икономиката на ЕС се срива, енергийна криза, инфлацията расте. Без ресурсите на Русия ЕС е обречен да влачи жалко съществуване, ЕС няма друг избор освен да тръгна на война с Русия, иначе не може да оцелее.
отговор Сигнализирай
2
Teo
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Не е важно дали са живи хората. Важно е какво се цели с това. Според мен искат да охладят настръхналото иранско общество и да го подготвят за дедемонизация на евреите, като от своя страна последните ще се кротнат. И това под ръководството на САЩ, като последните ще платят репарации на Иран, като това ще стане под масата. А дано ама надали - такъв план е обречен на неуспех. В Иран и Израле режимите се крепят на религия - трябва им враг! Ако нямат - падат!
отговор Сигнализирай
1
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
1. 3СВ 2. Да живее Революцията! 3. Иран е ... срещу тях да препускате пак не може да ги стигнете! 4. Сащ е млада и неопитна страна
отговор Сигнализирай
Новини