BGONAIR Live

Пентагонът: Подводница, въоръжена с ядрено оръжие, е акостирала в Гибралтар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Щом може една епщайн марионетки и луди за връзване да ръководят фирми и цели държави, защо да не може да си я нав рат тая подводница де слънце не изгрява?!? Аман от психопати. И така наречените евро гербери мълчат като утки прости.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Между - 'Ядрена подводница' и " Подводница, въоръжена с ядрено оръжие.." има лека разлика.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да си проверят тоалетните, щото в този район имат склонност към задръстване... А в подводница това е много опасно..
отговор Сигнализирай
52
??????
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
ТЕХЕРАН КЕ СЕ НАРЕДИ ДО НАГАЗКИ и ХЕРОШИМА!!!ТРЪМП Е НА 80
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: 51Запекът Иран скоро ще бъде продухан с американско рициново масло!
отговор Сигнализирай
50
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще ви лафа на годината: Дъртият педаллл прочел набързо Окото на котката и светнала крушка и последното дето казал било: С мене е свършено! Късно, твърде късно!
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ако ударат ядрено Уран има много нефт и газа им ще се запали и ще исгори целата планета.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Пролива си беше отворен, преди криминалния престъпник Натаняху да драпа за война и рисува картинка с бомба! Спрете войната! Нооо, ми се струва, че фирми, които печелят от високата цена на горивата и от оръжейната промишленост , им е удобно така. Все някога обаче, трябва да се спре, просто спрете военните действия.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: Кккк 49Опитват се да минимализират човешките жертви, това което ленинските урудляци не могат да стоплят. Ислямските тюлюпи се крият измежду народа защото са дарадюнки!
отговор Сигнализирай
46
Защо управниците
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
на най-силните държави са такива ***? Най-напред Путин плашеше, сега Тръмп.
отговор Сигнализирай
Новини