BGONAIR Live

Пентагонът: Подводница, въоръжена с ядрено оръжие, е акостирала в Гибралтар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Кккк
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Кво ги бавят тия средновековни елементарници. Да ги запукат пет дена с всичка сила и ако е останал някой нормален жив ще клекнат
отговор Сигнализирай
44
Петров
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
а Зеленски издал ли е указ с разрешение за акостиране? Щото той във вечерното си обръщение каза, че още не е издал указ с разрешение за настъпването на пролетта и затова било студено и валяло.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: янечкоЛенинско-ислямският сифилис няма да го бъде!:))))
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
ЦЕЛИЯТ ЦИВИЛИЗАЦИОНЕН СВЯТ Е С ИРАН И СРЕЩУ ТЕРОРИСТИЧНИЯ РЕЖИМ НА ИЗРАЕЛ И САЩ ..ИРАН ЩЕ УНИЩОЖИ АМЕРИКАНСКАТА ЕВРЕЙСКА ТЕРОРИСТИЧНА ПОДВОДНИЦА И ЩЕ ДЕНИФИЦИРА И ЛИКВИДИРА ТРЪМП И НЕГОВИТЕ ГОСПОДАРИ ЕВРЕИТЕ..ИЗРАЕЛ ЩЕ БЪДЕ ИЗПЕПЕЛЕН В ПЛАМЪЦИ
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 7
Удряй здраво по марксистко-ислямските кръвосмесчици!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Като се зрвиви в Гтбралтар и средиземно море ще се испари. Значи САЩ може да слага ядрено къде си иска а Уран не може да има ядрено в Уран.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Там е територия на Уран така че Бръм не може да каже. Се едно Уран ако иска САЩ да си ликвидира подводниците и ядреното че заплашва Уран.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 2
Всички ястреби да горите, дано! Съсипахте Европа и вдигнахте цените !!!!!
отговор Сигнализирай
37
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тази свръх-сбръч невидима подводница трябва да е като 100 000 тонен танкер, за да носи 150 ракети.
отговор Сигнализирай
36
Гиб Мелсън
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Американците без войни не могат да дишат. Виетнам, Югославия, Ирак, Иран, Сирия, Либия, Венецуела, безброй оръжия и боеприпаси за Украйна, Чили, Панама, Камбоджа, Сомалия, Йемен, Афганистан, Гватемала. И откъдето мине американската армия след тях следва винаги упадък и никога възход.
отговор Сигнализирай
Новини