На 26 август 2014 г. (вторник), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кокиче” в кв. „Сеславци” , се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 17:30 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
ул. „Стара планина“, ул. „Цанко Церковски“, ул. „Хаджи Димитър“, ул. „Георги Сава Раковски“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Бреза“, ъгъла с ул. „Кокиче“.
На 26 август 2014 г. (вторник), във връзка с направа на временен водопровод на ул. „Цар Симеон“ в гр. „Банкя“, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 22:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Цар Симеон“, от ул. „Тинтява“ до ул. „Иларион Макариополски“, ул. „Републиканска“, ул. „Славейче“, ул. „Булаир“ от ул. „Явор“ до ул. „Републиканска“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Иларион Макариополски“ и ул. „Добруджа“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 26 август 2014 г. (вторник), във връзка с монтаж на спирателен кран на ул. „Искра“ в гр. Банкя, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Искра“, ул. „Кукувица“, ул. „Кос“, ул. „Железничарска“, ул. „Средна гора“ от ул. „Искра“ до ул. „Зора“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Искра“, ъгъла с ул. „Средна гора“.
На 26 август 2014 г. (вторник), във връзка с текущ ремонт на водопровод на ул. „Панайот Волов“, Център, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бул. „Княз Александър Дондуков“ №56, 58, 58А и 60; ул. „Врабча“ между ул. „Панайот Волов“ и бул. „Васил Левски“; ул. „Панайот Волов“ между бул. „Княз Александър Дондуков“ и бул. „Янко Сакъзов“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Врабча“, ъгъла с ул. „Панайот Волов“.
На 26 август 2014 г. (вторник), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Ридо“ в кв. „Челопечене“, се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 17:30 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Ридо“ между ул. „Ангел Маджаров“ и ул. „Панова“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Ридо“ №7.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121
0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Илон Мъск подготвя Starlink Mobile – новият мобилен оператор от космоса
Waymo планира софтуерна сервизна реакция заради инциденти с училищни автобуси
Volkswagen планира инвестиции за 160 млрд. евро до 2030 г.
Scope Ratings потвърди кредитния рейтинг на България А- със стабилна перспектива
AB InBev придобива американската BeatBox за 490 млн. долара
Как сделката между Netflix и Warner ще разтърси Холивуд – отново
Министър Иванов: Когато правителството има цел, резултатите не закъсняват
Военен ритуал, курбан и много настроение на Никулден във Варна и Бургас (СНИМКИ)
Радев и Слави Трифонов поздравиха Софи Маринова за юбилея: "Благодаря за уважението"
Задействаха BG-ALERT за четири бургаски села заради преливане на реки
Еуфория в ЦСКА! Доставиха огромна радост на „червените“
НА ЖИВО: Черно море – ЦСКА (Съставите)
Мачовете по телевизията, днес 6 декември
Анчелоти каза дали Неймар ще играе на Мондиал 2026
Ще има ли сделка? ЦСКА напира за перла за 6 млн. евро
Веласкес се взе за съвършен и предаде Левски
Седмична таро прогноза за 8 – 14 декември
Любовен хороскоп за 8 – 14 декември
„Атомни навици. Наръчник за постигане на мечтания живот“ от Джеймс Клиър
Как да растем заедно, когато приоритетите се променят?
Пикантни скариди с нахут на тиган
Нумерологична прогноза за 6 декември
Спипаха двама гастрольори, тарашили жилища и автомобили във Варна
Трима мъже от Попово са загиналите при зверската катастрофа край Търговище
Няма опасност за околната среда заради авариралият танкер край Ахтопол
Никола Цолов спечели първия си подиум във Формула 2
Меси донесе победата на Локо (Сф) над Ботев (Пд) в драматичен мач с пет гола
Задействаха BG-ALERT в Бургаско, две реки преляха
Почистването на орбитални отломки може да се превърне в печеливш бизнес
Съоснователят на Neuralink стартира проект, който може да промени човешката еволюция
Роботът Optimus е усвоил бягането, движейки се почти като човек
Открита е уязвимост в механизма за възстановяване на ДНК на раковите клетки
Blue Origin представи проектиран с AI източник на енергия за Луната
Учени разгадаха мистерията на радиационните пояси на Уран