На 9 септември 2014 г. (вторник), във връзка с разкриване на връзка между уличен водопровод и сградно водопроводно отклонение на ул. „Борова гора” с. Долни Лозен , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на :
ул. „Борова гора”, ул. „Васил Левски”, ул. „Половраг”, ул. „Караджин”, ул. „Стадион”
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Иван Пешев” ъгъла с ул. „Караджин”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 септември 2014 г. (вторник), във връзка с монтаж на водомерен възел на ул. „Пиротска” Център, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
по ул. „Пиротска” от бул. „Христо Ботев” до бул. „Стефан Стамболов”
по бул. „Стефан Стамболов” от ул. „Пиротска” до бул. „Тодор Александров” – четни номера
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Пиротска” ъгъла с бул. „Стефан Стамболов”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 септември 2014 г. (вторник), във връзка с направа на връзка на уличен водопровод на ул. „Цар Освободител” гр. Банкя, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района :
по ул. „Цар Освободител” от ул. „Цар Симеон” до ул. „Марица”
по ул. „Сливница” от ул. „Цар Симеон” до ул. „Цар Освободител”, ул.”Разтоварище”, ул. „Тракия”
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Цар Освободител” ъгъла с ул. „Сливница”. След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 август 2014 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод пред бл. 246 жк. „Гоце Делчев” , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 22:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бул. „Тодор Каблешков”, ул. „Костенски водопад”, ул. „Георги Измирлиев”, ул. „Киро Тулешков”
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Киро Тулешков” при бл. 249.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на този инвестиционен проект клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 9 септември 2014 г. (вторник), във връзка с подмяна на спирателен кран на ул. „Синята скала” кв. „Княжево”, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 14:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
ул. „Синята скала” и ул. 719-та
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. 719 №11.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата. Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121
0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx.
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Русия продаде 300 хил. тройунции злато на фона на рекордно високите цени
София увеличава автобусната мрежа с 40 км и включва 4 нови зони към градския транспорт
Колко заделят правителствата в Европа за социални жилища и помощи за наемите?
Върховният съд на САЩ отмени митата на Тръмп
Летището в Палм Бийч ще носи името на Доналд Тръмп
Слабите данни за икономиката на САЩ помрачават настроенията на Wall Street*
На 87 години в бяла престилка: Запознайте се с "живото чудо" д-р Милка Богоева
С какво се гордее българинът и какво ни отличава от останалите (ВИДЕО)
Централна прогноза
Кейлът - ползи, витамини и как да го консумираме
Антоанет Райпма-де Йонг донесе нова титла на Нидерландия
Леао за Пулишич: Говори италиански почти перфектн
Рома с най-добрата защита в Европа
Моуриньо след скандала: Не ни е лесно
В Испания: Агентите на Алварес пускат слуховете за Барселона
Черно море сломи Миньор и е на полуфинал
Женски хороскоп за март 2026
Знаци, че сте токсични към себе си
5 чудни рецепти за баница за Сирни заговезни (Прошка)
Къмпинг „Градина“ удължава кампанията си за ранни записвания до края на февруари
Леопардов принт и цветя от Carolina Herrera за есен/зима 2026/2027 (+Снимки)
7 камъка за късмет в годината на Огнения кон
ВиК-Варна създава екип за контрол за сигнали от „Траката“
Хванаха за ден 16 шофьори с алкохол или наркотици
Супер битка SENSHI 30: Само Петче срещу самурая Хирокацу Мияги
Откриха на дъното на морето изчезналия рибарски кораб
Осигуряват над 1,5 млн. евро за пътя „Аспарухово – Галата“ и за тръбата на Варненското езеро
На Балканите откриха термално езеро с дълбочина 127 м
Първият пилотиран полет до Луната от Аполо насам: Успешна генерална репетиция на Artemis II
Тръмп: Не знам дали съществуват извънземни, но наредих на правителството да публикува всички досиета за НЛО
По пътя към Луната и Марс: От каква технология се нуждае човечеството
Застреляха в дома му известен учен, открил вода на далечна планета
Perseverance вече се локализира сам на Марс: НАСА внедри системата Mars Global Localization