На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с монтаж на водомерен възел на бул. „Свети Климент Охридски” вилна зона „Малинова долина” , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:0 0 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бул. „Свети Климент Охридски” от №61 до №105 и от №34 до №140, бул. „Свети Климент Охридски”, ул. „Георги Кьосеиванов”, ул. 7, ул. „Инж. Стоимен Сарафов”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Свети Климент Охридски” ъгъла с ул. 2.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с реконструкция на уличен водопровод на ул. „Булаир” гр. Банкя , се налага спиране на водоподаването от 8:00 до 14:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: по ул. „Булаир” от ул. „Ясен” до ул. „Люляк”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Ясен” ъгъла с ул. „Булаир”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с реконструкция на уличен водопровод на ул. „Бор” и ул. „Кочо Честименски” гр. Банкя , се налага спиране на водоподаването от 13:00 до 20:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Кочо Честименски”, ул. „Петко Каравелов”, ул. „Ангел Кънчев”, ул. „Васил Петлешков”; по ул. „Бор” от ул. „Булаир” до ул. „Роза”, по ул. „Булаир” от ул. „Люляк” до ул. „Бор”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Бор” ъгъла с ул. „Булаир”; ул. „Петко Каравелов” ъгъла с ул. „Ангел Кънчев”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Юндола” кв. „Редута”, се налага спиране на водоподаването от 13:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: по ул. „Юндола” от ул. „Велчо Атанасов” до ул. „Иларион Драгостинов”
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Юндола” ъгъла с ул. „Иларион Драгостинов”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с монтаж на водомерен възел на ул. „Иван Гарванов” жк. „Красна поляна ” ІІІ , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. „Иван Гарванов” от ул. „Ришки проход” до ул. „Лайбниц”, ул. „Без име”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Иван Гарванов” №20-22.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с монтаж на спирателен кран на ул. „Любен Каравелов” с. Казичене , се налага спиране на водоподаването от 11:00 до 13:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: ул. „Мито Войнишки” от ул. „Илия Велинов”, ул. „Хаджи Димитър”, ул. „Апостол Ламбов” .
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Любен Каравелов” ъгъла с ул. „Илия Велинов”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с разкриване на водопроводна връзка на ул. 740 кв. „Горна баня” , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: по ул. 740 от ул. „Белите борове” до ул. „Свети Крал”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. 740 №12.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 9 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с подмяна на сградни водопроводни отклонения на ул. „Възрожденска” с. Чепинци , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: по ул. „Възрожденска” от ул. „Дзуката” до ул. „Надежда”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативноводоснабдяване с водоноска на адрес:ул.” Възрожденска” ъгъла с ул. „Стефан Недялков”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121
0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Румяна Дечева: Докато всички следят Иран, нова война назрява в Африка
Новото "голямо разминаване" – ЕС сам си пречи в надпреварата за изкуствен интелект
Кадър на деня за 25 март
Американски съд призна Meta и YouTube за виновни в дело за зависимост от социални мрежи
Dow се повиши с 300 пункта заради надеждите за споразумение с Иран
Навлизането на чужди инвестиционни фондове носи риск за достъпността на имотите у нас
Хороскоп за 26 март: Ден на важни решения и силна интуиция
Ползите от боровинките
Супа с черен боб - бърза рецепта за обяд или вечеря
Ядрен космически кораб на НАСА ще излети към Марс през 2028 г.
След последния ремонт в столичен квартал: Закърпени дупки и опасни участъци
Цветове за повече енергия и настроение през пролетта
Спортът по телевизията днес, 26 март
Мачовете по телевизията днес, 26 март
УЕФА глоби Бенфика за расизъм
Левски продава Сангаре, ясно е бъдещето на Дуганджич
Левски постави колосална цена на голямата си звезда!
Голям трансфер! Топ клубове от Италия ще гледат ас на Левски във Вечното дерби с ЦСКА
Дневен хороскоп за 26 март, четвъртък
Любовен хороскоп за април 2026
Британската банда High Vis пристига в София с експлозивна смесица от постпънк и модерен рок
Лесни трикове за професионален грим вкъщи
40 години Seven Churches: POSSESSED с концерт в София
5 трика, с които да преборите пролетната умора
Сондаж на „Мяра“: Войната в Иран носи страх за България, но не и персонално за хората
Успешно „замразиха“ мозък без увреждане - но възкресяването на съзнанието остава далеч
Расте броят на хората с диабет Тип 1 в България
Средната скорост дава ефект: Има по-малко инциденти в участъците
Пак скачат таксите: Висшето образование се превръща в лукс
Иран каза кораби на кои държави могат да преминават през Ормузкия проток
В окото на бурята: Учен разказва какво е да попаднеш в торнадо
Китай изпробва гъвкав робот за зареждане на сателити в орбита (видео)
Откриха мистериозни пирамиди в Антарктида: Чии следи са скрити под снега и леда
Плюшена играчка, пусната от стратосферата, постави нов световен рекорд (видео)
Учени установиха генетичния предел при клонирането на бозайници
Илън Мъск с нова амбициозна идея: Петаватов изчислителен клъстер на Луната