На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с ремонт на сградно водопроводно отклонение по ул. „Антим” гр. Банкя , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Кирил и Методий”, ул. „Варна”, ул. „Александър Стамболийски”, ул. „Юрий Гагарин”, кв. „Вердикал”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес: ул. „Христо Смирненски” ъгъла с ул. „Царибродска”; на площада в кв. „Вердикал”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с подмяна и прекъсване на сградно водопроводно отклонение по ул. „Лесновска” кв. „Челопечене” , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 15:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: кв. „Челопечене”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: пред кметството на кв. „Челопечене”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Иван Грозев” кв. „Света Троица” , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бул. „Вардар”, ул. „Виктор Павлов”, ул. „Тодор Икономов”, ул. „Божурище”, ул. „Иван Хаджиенев”, ул. „Иван Грозев”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Божурище” ъгъла с ул. „Тодор Икономов”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Калофер” кв. „Банишора” , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Калофер”; по ул. „Враня” от ул. „Каменно цвете” до ул. „Карлово”; по ул. „Охрид” от ул. „Калофер” до ул. „Сливен”; по бул. „Сливница” от ул. „Алдомировска” до ул. „Калофер”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Калофер” ъгъла с ул. „Враня”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на тези инвестиционни проекти клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с ремонт на уличен водопровод на ул. „Сава Михайлов” жк. „Гевгелийски” , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района: по ул. „Мачуково” от ул. „Сава Михайлов” до ул. „Попчево”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Сава Михайлов” ъгъла с ул. „Попчево”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с изграждане на водопроводни връзки на бул. „Сливница” кв.”Република” , се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 21:30 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по бул. „Европа” от ул. „Добринова скала” до ул. „Банско шосе”; кв. „Милево ханче”; кв. „Република” І; кв. „Република” ІІ; кв. „Толева махала”; кв. „Божурище”; Трънска махала.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: кв. „Република” ІІ до хотел „Трафи Ем”;кв. „Република” І ул. „Банско шосе” ъгъла с ул. 729.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 30 октомври 2014 г. (четвъртък), във връзка с извършване на строително-монтажни работи на ул. „Борис Найденов” с. Негован , се налага спиране на водоподаването от 12:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Езерата”, ул. „Васил Левски”, ул. „Индустриална”, ул. „Борис Найденов”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Коцина махала” ъгъла с ул. „Стефан Павлов”.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121
0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.

Прагът на глобално затопяне от 1,5 градуса по Целзий може да бъде преминат още през 2030 г.
Банките в България са сред отличниците в ESG отчитането
Парламентът окончателно забрани необоснования ръст на цените
Либералите отхвърлиха номинацията на Еуджен Томак за премиер на Румъния
Търговският дефицит на България расте с над 30% на годишна база към април
Собственикът на Sports Direct иска да доизкупи Hugo Boss за 2 млрд. евро
Ефремова: Изплатени са над 160 хил. евро на пострадалите от наводнения в страната
Бързо футболно мезе: Печени чушки с кисело мляко и орехи
Магнитна буря връхлита Земята на 12 юни
Силни бури в САЩ: Масови спирания на тока и хаос по летищата в Чикаго
Обедна емисия
Задържаха мъж, завързал и влачил с колата си куче в Кнежа
Изритан от Реал Мадрид: Арбелоа поема лондончани?
Федерацията по шахмат отвърна на Нургюл: Тя получи преференциални условия!
Нормално: България пак не бие и пропада в ранглистата на ФИФА
Спъва Барса! Моуриньо води световна звезда в Реал Мадрид
Без игра: Серина Уилямс отпадна заради партньорка
Кристиан Ериксен предупредил, че може отново да колабира
Сицилиански сладки Rame di Napoli
6 билки и подправки, които са много богати на витамин C
6 зодии с много късмет до края на юни
300 ученици ще гледат на живо тенис събитието на годината благодарение на Postbank и РУО – София-град
10 лесни и вкусни рецепти за футболни мезета
Лято в маникюра (+Снимки)
Парк-музей "Владислав Варненчик" се превръща в място за забавления, творчество и игри за Деня на бащата
Черно море с първо лятно попълнение
Събират дарения за пострадалото от наводненията сливенско село Тича във Варна
Поредна тежка катастрофа на "кръстовището на смъртта" във Варна (СНИМКИ)
Изложба показва уникални архивни експонати за историята на Варна като курортен град
1034 евро е средният осигурителен доход за април
Вулкан в Антарктида изхвърля злато всеки ден
Фосили на 5 млн. години: Откриха най-голямото китово гробище в Индийския океан
НАСА представи лунни модули за ключовата мисия „Артемида III“
Климатичните промени застрашават милиони домове в Лондон, Есекс и Кент
Ледникът на Страшния съд се топи все по-бързо
Откриха ген, устойчив на антибиотици, в Средиземно море