BGONAIR Live

Километър в нейните обувки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Стойне от Чукурово
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 8
Ега ви у ненормалите.....нема ли работа за таа ***. Това не са мъже бе, това са абсолютни ***....Нема ли да дойдете да ми обуете миньорските гумени шушони и да походите малко с тех....Това ако имам власт,мамицата че им разгоним на тиа ***!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 4
Ама мили дами, никой не ви принуждава насила, да носите обувки с токчета.....
отговор Сигнализирай
5
Криворазбраната...
преди 11 години
Харесвам 43 Не харесвам 7
Остава загадка как ще помогнат на жените жертви на насилие по този начин ? Според мен са си намерили прикритие, за да си спретнат едно весело гей парадче :) "Криворазбраната еврогейщина" - част първа !
отговор Сигнализирай
4
1
преди 11 години
Харесвам 49 Не харесвам 9
За българската жена, дето пие като каруцар, псува като селски футболист и на 20 вече е разпрана чанта, не бих си мръднал и пръста. Вместо да гледат деца, висят по кафетата и мислят на коя мутра да се лепнат, че да не им се налага да вършат нищо. Не мерси.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 42 Не харесвам 7
Искам да питам само.... КОГА някой ще започне по подобен начин са протестира срещу насилието върху мъже?!?!?!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 43 Не харесвам 4
До ===Защо мислиш,че раждането по "естествен " път е по-добро?Когато си счупиш крака не го чакаш да зарастне по естествен път нали?Ами когато си болен не пиеш ли витамини лекарства?Или чакаш по естествен път да ти мине?Ще има да чакаш и колко ще те боли естествено не е истина.Ето сега със "бедствието" от сняг.Единия естествен вариант е да го чакат да се стопи.Изкуственият е да изкарат снегорините...
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 48 Не харесвам 2
Че то да си нахулиш такива обувки си е цяло насилие.
отговор Сигнализирай
Новини