На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Без име“ с. Кубратово, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: с. Кубратово.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: пред кметството на с. Кубратово.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на този инвестиционен проект клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с подмяна на пожарен хидрант до бл. 525 ,жк. „Младост“ 1А , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бл. 524, бл. 525 вх. 1, вх. 2, вх. 3 и сграда на „Топлофикация“ до бл. 525.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: пред бл. 524.
На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с монтаж на тротоарен спирателен кран на ул. „Кутловица“ ,кв. „Редута“ , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 15:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. „Кутловица“ от ул. „Марагидик“ до ул. „Каймакчалан“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Марагидик“ ъгъла с ул. „Кутловица“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с подмяна на сградни водопроводни отклонения на ул. „Балкан“ ,кв. „Ботунец“ , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Балкан“, ул. „Гилица“, ул. „Тракийска могила“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Балкан“ Център за работа с деца.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с монтаж и подмяна на спирателни кранове на ул. „Искър“ ,вилна зона „Мало Бучино“ , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Пирин“, ул. „Искър“, ул. „Родопи“, ул. „Мургаш“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Рила“ ъгъла с ул. „Осъм“.
На 16 октомври 2015 г. (петък), във връзка с демонтиране на редуктор за налягане на ул. „Ламар“ ,кв. „Драгалевци“ , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Акад. Петър Динеков“, ул. „Къпинка“, ул. „Веселие“, ул. „Бяла мура“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Къпинка“ ъгъла с ул. „Акад. Петър Динеков“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx.
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
SpaceX пише история с рекордно IPO и набрани 75 млрд. долара
Отмяната на атаката на САЩ срещу Иран окрили щатските индекси
Кадър на деня за 11 юни
Световното първенство по футбол не оправдава очакванията на туристическия сектор в САЩ
Васка Бакларова: Подготовката на кадри изисква активното отношение на бизнеса към училищата
Нарастващите жилищни разходи оставят все повече европейци без дом
Съвети за подреден гардероб с дрехи
Испанска рецепта за люти чушлета
Защо се събуждаме между 3 и 4 сутринта: Най-честите причини според специалистите
Здравословни вечери - менютата, които понижават холестерола
ГДБОП задържа мъж със 77 GB детска порнография
Изобилие и късмет за 4 зодии на 12 юни
Южна Корея – Чехия
Спортът по телевизията днес, 12 юни
Мачовете по телевизията днес, 12 юни
Мексико откри Мондиал 2026 с победа 2:0 над Южна Африка и три червени картона
Мексико - Южна Африка 2:0
Стоичков с култово обаждане до Илиана Раева заради Сираков
Таро карта за 12 юни, петък
Пълнозърнесто тесто за диетична пица
Дневен хороскоп за 12 юни, петък
Какво означава, ако видите сойка? Скритата сила и синьото перце
„Тъмната вещица“ от Нора Робъртс
3 напитки, които стимулират метаболизма веднага след ставане
Прецедент: Цял континент разреши шофиране след употреба на марихуна
Чудо: Момиче падна от 12-ия етаж и оцеля (ВИДЕО)
Магнитна буря ще удари Земята в петък
Награждават призьорите от Националния литературен конкурс „Този безкраен свят“ във Варна
Над 250 участници се включиха в Националния форум на социалните услуги край Варна
Олимпик (Варна) са доволни от деветото място в Североизточната Трета лига
Как се е появил полът: AI моделира интимния живот на първите животни на Земята
Нова генна терапия за аутизъм показва обещаващи резултати
Лунен метеорит разкрива историята на три древни сблъсъка
Могат ли милион сателита с AI да предизвикат хаос в орбита? Мъск не мисли така
Вулкан в Антарктида изхвърля злато всеки ден
Фосили на 5 млн. години: Откриха най-голямото китово гробище в Индийския океан