На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Зорница“,с. Волуяк се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Теменуга“, ул. „Роза“, ул. „Свобода“, бул. „Ломско шосе“, ул. „Липа“, ул. „Божур“, ул. „Малина“, ул. „Зорница“, ул. „Минзухар“; ул. 50, ул. 41, ул. „Детелина“ кв. „Гара Волуяк“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Зорница“ пред кметството на с. Волуяк.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. 220 жк. „Люлин“ 2, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бл. 221, бл.222, бл. 223, бл. 225, спортна площадка срещу бл. 225.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: пред бл. 221.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на бул. „Цар Борис III“ район „Красно село“, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 22:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по бул. „Цар Борис III“ (източен локал) от ул. „Чучулига“ до бул. „Тодор Каблешков“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: бул. „Цар Борис III“ ъгъла с ул. „Чучулига“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за изграждане на канални клонове на ул. 367 местност „Модерно предградие“ район „Връбница“, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. 378 от ул. „Светла“ до ул. 379; по ул. „367 от ул. „Стефан Дуньов“ до ул. 378.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. 367 ъгъла с ул. 378.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Восток -2“ гр. Банкя, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Восток - 2“, ул. „Есперанто“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Восток 2“ ъгъла с ул. „Есперанто“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на тези инвестиционни проекти клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с подмяна на спирателни кранове на ул. „Стара планина“ Център , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:по ул. „Стара планина“ от ул. „Панайот Волов“ до бул. „Васил Левски“; по ул. „Христо Ковачев“ от ул. „Стара планина“ до ул. „Искър“; по ул. „Черномен“ от ул. „Стара планина“ до ул. „Искър“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Стара планина“№22.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с разкриване на водовземна скоба на уличен водопровод на ул. „Вела Чорбова“ кв. „Малашевци“ , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. „Вела Чорбова“ от ул. „Заря“ до ул. „Първа българска армия“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Вела Чорбова“ ъгъла с ул. „Заря“.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с разкриване на уличен водопровод на ул. „Марица“ с. Мировяне , се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 15:30 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Марица“, ул. „Топола“, ул. „Сини вир“, ул. „Мировянско шосе“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Любимец“ ъгъла с ул. „Казанджийска“.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с разкриване на уличен водопровод на ул. „Петър Никифоров“ кв. „Вердикал“ , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Петър Никифоров“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Петър Никифоров“ ъгъла с ул. „Ручей“.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с монтаж на спирателен кран на ул. „Босилек“ жк. „Овча купел“ , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Александър Геров“, бул. „Президент Линкълн“, ул. „Орчо войвода“, ул. „Земляне“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: бул. „Овча купел“ №75.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Средна гора“ Център , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. „Средна гора“ от бул. „Сливница“ до ул. „Св. Св. Кирил и Методий“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ ъгъла с ул. „Средна гора“.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с прекъсване на сградно водопроводно отклонение в кв. „Димитър Миленков“ , се налага спиране на водоподаването от 12:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: кв. „Димитър Миленков“ от №200 до №300.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: пред №240.
На 8 декември 2015 г. (вторник), във връзка с изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Борис Арсов“ кв. „Витоша“ , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Борис Арсов“, ул. „Проф. Ст. Ваклинов“, ул. „Проф. Милко Борисов“, ул. „Нилс бор“, ул. „Петър Карапетров“; от ул. „Йордан Радичков“ от бул. „Симеоновско шосе“ до ул. „Борис Арсов“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Борис Арсов“ ъгъла с ул. „Йордан Радичков“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx.
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
С повече от 41% расте производството на дизелово гориво през май
Франция спира втори блок на АЕЦ „Голфеш“ заради горещините
Нова ера при ракетите променя бойните полета по света
Печалбата на Stellantis е помрачена от силната конкуренция в лицето на китайските марки
Английската централна банка очаквано запази лихвените проценти без промяна
Arm отчете силни резултати, но прогнозата за смартфоните разочарова пазара
Обедна емисия
Издирват Симона Пейчева във връзка със смъртта на бизнесмена Владимир Янков
"Булгаргаз" предлага 4,5% по-висока цена на природния газ за август
Изборният кодекс влиза за промени: Нови правила за машинния и хартиения вот
Нов протест срещу американските самолети в авиобаза "Безмер"
Гатузо се сдърпа с играч на тренировка на Лацио (ВИДЕО)
Наш талант отпадна след драма в Куршумлийска баня
Мистерия! Играч на Лече изчезна безследно
Жалко! Наш национал се размина с Топ 4 в Либерец
Анчелоти каза, защо отряза Италия
Нов топ трансфер! Левски продължава с ударната селекция, чака класен играч
Гадание по кръга на Нострадамус
Мариана Аршева: „Модата е емоция, вдъхновение и начин да покажеш своята индивидуалност“
Bulgaria Air си партнира с WorldTicket by GO7, за да разшири глобалната си дистрибуция
Преоткриване на себе си без да започвате напълно отначало
Как завистта ни вреди
Какво се прави на Богородични заговезни
8 йога пози, които облекчават напрежението след дълъг ден
В УМБАЛ „Медика Русе“ извършиха първите три роботизирани операции
Как мутациите в гените ZP1-ZP4 възпрепятстват оплождането?
Защо не бива да ядем много кайсиеви ядки?
Менструалният цикъл променя ли сексуалното желание?
Безплатна психологическа подкрепа предлага Младежкият център в София
Пътници се оплакват от липса на достатъчен брой седящи места на Автогара "Варна"
Държавен вестник обнародва Закона за Бюджет 2026
Шофьор блъсна 6-годишно дете и избяга
Мъж падна в шахта в София
Общинският съвет във Варна даде трибуна на протестиращите граждани
Bulgaria Air си партнира с WorldTicket by GO7, за да разшири глобалната си дистрибуция