IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Удариха колата на Алекс Сърчаджиева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Отидох до Норвегия, за да прочета, че на Сашка и ударили колата и милата закъсняла. Браво! Продължавайте така и после се чудете, защо бягаме.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
До Анонимен"Ай стига бе! И ко праим ся? Да го местя ли или да не го местя?"---Аз сега, за последно, го връщам на място, в левия, и повече няма да го мес.тя!До сега от тези "новини" само го ме.стя насам-натам, ми то си е уморително! :)
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
хапнАх един дюнер за обяд, няма ли да напишете нещо по въпроса?
отговор Сигнализирай
18
Цвента Цветан
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 2
Интересно, по CNN нищо няма.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
а световните медии мълчат за случката, вместо да е водеща новина, не ги е срам! уууууууу!!!
отговор Сигнализирай
16
Хи хи
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Как само потулиха новината, че България вече е 111 по свобода на медиите. Явно колата на Алекс Съдгажиева е по-важна.
отговор Сигнализирай
15
Джедай Мастър
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Алекс доста се е прецакала с тази "новина", по специално в частта, където разказва: "Разбрахме се, че ще се оправим после, защото бързах за интервюто". Принципно общите условия на застрахователите изискват в подобни случаи веднага да се състави двустранен протокол. След като не са го съставили своевременно и това тя признава обществено, няма да й признаят щетата. Много съжалявам, но голямата й уста й е направила мечешка услуга в случая. Да се надяваме, че не е много чукната.
отговор Сигнализирай
14
Николай
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
То "голяма"новина!!!!Новина е осъдиха министър.депутат.инспектор от ДАЙ.НАП???Трудно почти невъзможно
отговор Сигнализирай
13
Аууу
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Да подаде оплакване в Страсбург. Онова момиче е искало да запуши устата на славната българска журналистика.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Голяма новина,голямо нещо!Сега ще чакам и CNN да я съобщи.
отговор Сигнализирай
Новини