BGONAIR Live

Като няма правила за тротинетките по улиците, ще цари хаос


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
То и без това в София от 10 години живеем в пълен хаос, благодарение на Некадърницата, така че едно повече или по-малко няма значение.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тротинетките ще са като мухи без глава в софийската джунгла.
отговор Сигнализирай
Новини