BGONAIR Live

4-годишното дете е сгазено на пешеходна зона в Стара Загора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Безумие, на това място минават вероятно поне по 1 000 души на час, от там започва пешеходната зона. Отделно супер много хора си правят срещите до училището и банката. По Кольо Ганчев надолу съвсем спокойно се обръща, но не... трябва да обърнем на главната да ни видят всичките джипа.
отговор Сигнализирай
1
Бо
преди 12 години
Харесвам 60 Не харесвам 1
Мир на праха на детенцето, чакано 15 години. Съболезнования на родителите. Всички шофьори без изключение трябва да се замислим.
отговор Сигнализирай
Новини