BGONAIR Live

Чакаме до 500 бежанци, центровете готови за зимата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
мисля си аз
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Лица които преминават дадена държавна граница нелегално и особено без документи не са бежанци ,а нарушители на закона и трябва да са на друго място ,а не в някакви си центрове .
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
PREDLAGAME VI OTLICNI USLOVIA VATRE V APARTAMENTA S T-RA OT -1 DO +2 GRADUSA.
отговор Сигнализирай
Новини