IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Живакът скача до над 20 градуса днес

Ще има променлива облачност, намаляваща до слънчево

Снимка: архив, Reuters

Снимка: архив, Reuters

Днес ще има променлива облачност, в много райони намаляваща до предимно слънчево време. Ще се усили вятърът от северозапад, в Дунавската равнина и източните райони ще е умерен, временно и силен.

Температурите ще се повишат и максималните ще са предимно между 16° и 21°, на места в низините с 1-2° по-високи. Такава е прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология към Българска академия на науките. Атмосферното налягане ще се понижи, но ще остане по-високо от средното за ноември.

Над Черноморието ще е предимно слънчево, с временни увеличения на облачността. Ще духа умерен до силен северозападен вятър. Максимални температури на въздуха 15°-18°, на морската вода 14°-15°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Над планините ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни над Стара планина. Ще духа умерен, по билата - силен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 14°, на 2000 метра – около 8°.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата