IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Щедър банкомат раздал близо 100 000 лв. за часове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
до 88
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Мислиш си, че ще прИцакаш правописа.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Халаал да сайм!Това се казва на човек "изкарал" парите си по честен начин. Тези ще връщат всичко, ако не затвор. Вие си мислите, че ще прицакате системата чак.Вие елементарен правопис нямате, взели сте да се кокошините!
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Халаал да сайм!
отговор Сигнализирай
82
9
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
А това защо се е случило?! Защото са наели някой за 80 лева заплата на месец и да сменя патите и газ на работа ...и човека слага пари но не знае какво да прави той не е учил за това. Нито шефовете му са учили ..те са с връзки само и става лудницата. Сега искат от хората парите...смешници сте вие всичките от властта са за цирка! Мустака да прави един цирк българия и да си набере персонал има ги всякакви горе! Най много са маймуните който реагират на банкноти.
отговор Сигнализирай
81
Ко? Не!
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Айде бе! Ще ви ги върна когато петела ме клъвне по средния пръст! От чий зор? По кой закон аз трябва да ви върна банкноти като бройка, които съм си изтеглил по всички правила от машината?! И изобщо, кой пък точно е окръжният прокурор на Разград Тихомир Тодоров, че да ми разпорежда каквото и да е????
отговор Сигнализирай
80
4epa
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
БЪЛХА ГИ ОХАПАЛА КРАДЦИТЕ- БАНКЕРИ , НЯМА ДА СИ РАЗДАВАТ ПО 300 000 ПРЕМИИ !!!!!!!!!!!. КАТО ФАЛИРАТ НАРОДА ПЛАЩА !!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До ХммАааа това ли е... нема проблем баце. Тя е на фалшива лична вързана :)
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Това е съвременният чивек! Не дава! Не споделя! Не помага безкористно но ближният си!
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Еее браво! Дай бошкйе на всеки!
отговор Сигнализирай
76
СЪВЕТ
преди 4 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Съветвам Щастливците да НЕ връщат Парите .В тази Държава има Закони .
отговор Сигнализирай
Новини