BGONAIR Live

Унищожават 3 млн. негодни BG банкноти всеки месец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
не разбрал
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
До Анонимен 8Ахааа...............изпрати ми тогава две-три чувалчета от нищо неструващите!И да са по стотачки.
отговор Сигнализирай
6
Имате ли
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Стари пари, дайте ги насам!
отговор Сигнализирай
5
До 5
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
А във Венецуела са само нови.Даже има банкнота с номинал 1 милион.Комунисти,сър.
отговор Сигнализирай
4
не разбрал
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Анонимен 4Защо?
отговор Сигнализирай
3
от наблюдение
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Не знам на какво се дължи, но единствено в България се оставят в обращение банкноти излеждащи като употребена тоалетна хартия.Любимият номер на касиерките в офис на банка е да заредят в банкомата всички скапани банкноти.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Дарете ги на телевизия Алфа.Сидеров даже е побликувал дарителска сметка за спасяването на телевизията си.Служителите му го напускат.Няма пари за заплати.
отговор Сигнализирай
1
те такааа
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Е то не може да пишеш ''Mile Kitic бръже'' върху петолевките и после да са годни!
отговор Сигнализирай
Новини