BGONAIR Live

Нова функция на тол системата засича липсата на поставен предпазен колан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
За слънчеви очила кога?
отговор Сигнализирай
34
Сата НАТО
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Съмнявам се, че ще може да различава дали колана е сложен.
отговор Сигнализирай
33
ВЕЧНА ГРИЖА
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
"това поведение на водачите и пътниците продължава да поставя в риск тяхното здраве и живот на пътя"...!!!
отговор Сигнализирай
32
До 32
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тоя с БОЛНАТА ГЛАВА ПАК СЕ ВЪРНА! В по новите автомобили има сензор, който издава звук при непоставен колан!!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
НЯМА ПОЛИЦИЯ ИМА МУТРИЦИЯ
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
КАРАДЖОВ ЛУДНА ,ВЕЧЕ НЕ СПИ.
отговор Сигнализирай
29
ЕКО
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
И ОСВЕН ЗА КОЛАНИТЕ ТОЛ СИСТЕМАТА ЩЕ ПРОВЕРАВА ДАЛИ ПЛЕВЕНЧАНИ И ЛОВЧАНЛИИ В КОЛИТЕ СА КЪПАНИ!!!...
отговор Сигнализирай
28
Той
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: Само да ви кажа Има закон ,,140 км в час" на магистралата нали е за всички.Вие с какво сте привелигерован да не го спазвате.Трябва като в Швейцария според доходите и цената на МПС да се налагат глоби.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Няма да ме изненадат някой ден с камерите да въведат аларма - кола си позволява лукса да се движи. Върховната им цел явно е никой да не кара никакво превозно средство, дори да не седим в колите си, независимо дали с колан или без колан. Егати позорната система за стрижене на пари от населението. Сложили са знак за винетка дори на селски пътища между нивите
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Главната функция на Тол системата е, че дълбоко бърка в джоба на българите и източва милиони от държавата, които отиват в джобовете на тези, които ни я набутаха. Тиквата си дра гърлото, как Тол системата щяла да вкарва всеки месец 170 милиона в бюджета. После се оплакаха, че не можела дори да се самофинансира. Ами вижте къде са течовете е на къде текат. Крайно време е тази система да разшири действието на старата си функция - да тероризира шофьорите, да спре или поне малко да намалят рекета
отговор Сигнализирай
Новини