BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5409
ашладисана слива
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Много Ви моля да не обиждате Ниневски.Мноооооооооогооооооо съм доволна от фандачестите му израстъци.Може да е всякакъв, но Кузов може само мед да му носи...............
отговор Сигнализирай
5408
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
до 5496 ти пък къв си бе ФЕН
отговор Сигнализирай
5407
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Охо, злобарчетата се активизираха нещо, намериха пак обект за злобните си душички, само така давайте не се предавайте дребни нещастници, излейте цялата си злоба тука щото другаде сте п...ки
отговор Сигнализирай
5406
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Колкото и да ни забранявате не забравяйте,че истината има много гласове.Много сме силни сме!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
5405
ЧЕРЕН ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Впрочем Ниневски,ако не си ме разбрал /щото все пак си от ударното Тончово котило, славещо се повече с мръснишки номера, отколкото с истински знания и грамотност/ да упражняваш диалектика означава,"да хвърляш шарени пилета в очите на някой от своите подчертавам "раби", а не "роби".Поздрави Снежанка!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
5404
ЧЕРЕН ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Кво премахнаха, че ми е интересно,я пак го напишете, моля!
отговор Сигнализирай
5403
БЯЛ ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Колегата е прав.Няма смисъл да коментираме вече хора от които нищо не зависи.Трябв а да започнем да мислим за себе си и за нашите семейства,че с тия смешни заплати мсе до никъде.То тия дето ги коментираме тяхната е лесна те толкова са лапали,че сега техните деца са добре,но нас никой не ни пита как сме
отговор Сигнализирай
5402
ЧЕРЕН ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Пък и в крайна сметка от тука пари няма да изкараш бе Ниневски.Що се пънеш да философстваш или извинявай да упражняваш нещо важно за юристите - диалектиката.............................
отговор Сигнализирай
5401
ЧЕРЕН ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ало адвоката на адвокат Ниневски,не си в съдебна зала, а както сам каза - в измекярски форум.
отговор Сигнализирай
5400
П.Борисов
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Аве ти да си адв.Ниневски?Вярно ,че приличаш на дроб,ама по приличаш на круша с тва космато телосложение.Разкошно кокошо дупе,че и с Кузов мноооо си мязате.Душевната ви грозота е прераснала във физическа.
отговор Сигнализирай
Новини