BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5399
ДРОБ
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ей гейчета,има ли някой който да не сте оплюли?!!Като ви знам вие кви смешни полицайчета сте и бяхте,вие сте най-настраните и страхливи измекярчета!Ама продължавайте да плюете,че иначе форума който и без това е много скучен,поне да се посмеем на завистливите ви коментари.Интересното е,че плюете колеги които са успели в живота и след напускането на родната милиция.Явно искате да достигнете тяхното положение,но просто няма как да стане,защото освен за едни прости охранители вие за друго не ставате
отговор Сигнализирай
5398
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ииии,вярно тоз много противен манафин.
отговор Сигнализирай
5397
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Е,как кой?!Светльо Ниневски /кокошото дупе/,приликата е убийствена!
отговор Сигнализирай
5396
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Абе колеги,кой адвокат ви прилича на Владо Кузов?
отговор Сигнализирай
5395
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Всичко е абсолютна истина за влеченията на Т.М.!! Не бих си позволил да ставам като вас тук и да пиша нелицеприятни подробности по негов адрес, но имам достатъчно основания да твърдя, че всичко е истина. В крайна сметка това си е негов личен избор и най-важното е, че не виждам какво е нарушил или сбъркал. Сексуалната ориентация е нещо много лично и слава богу не е криминализирана.
отговор Сигнализирай
5394
до 5477 от Бо
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
дреме ми на ............................
отговор Сигнализирай
5393
до 5480
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
В грешка си,но няма лошо по повод написаното.
отговор Сигнализирай
5392
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Честит Трифон зарезан на всички българи, че то както е тръгнало с тоя Свети Валентин, скоро може да почнем да празнуваме и Рамазан Байряма.
отговор Сигнализирай
5391
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Начо ,Буначо,скучно ти е,защото свикна да гниеш в ареста.Споко...
отговор Сигнализирай
5390
Св.св.Трифон и Вален
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Честит имен ден ,също така на всички празнуващи винопроизводители, виноконсуматори и техните производни!С пожелание за много здраве,щастиелюбов и успехи във всяко начинание.И по малко тончовисти и неговите производни за в бъдеще.
отговор Сигнализирай
Новини