BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5379
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Единственото общо нещо между Мука и Трактора е че и двамата са лежали на Г.М.Димитров.В обща килия не са били и ако Мука разправя това..Освен това ако Алексей е лежал в една килия с тоя гном Мука и ако е знаел че гномът е близък на Тоню 100% щеше да го рита по 3 пъти на ден.Цветанов няма толкова заслуга за махането на Тончо колкото Алексей но това е друга тема.Аз не се чувам всеки ден с Алексей като Мука хах но обещавам при първата ни среща да му поразправя какви ги плещи малкия г.з. и тогава...
отговор Сигнализирай
5378
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Кои са неговите хора?Ония тримата ***,Начо,Коцето и Димо ли?Ако тва са му хората,мали,мали?!
отговор Сигнализирай
5377
АЕ
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тончо като се върне на бял кон ще ви смачка,всички които го плюете.Всички страхливи смешковци ще бъдат прегазени от бат Тончо и неговите хора запомнете...Колкото и да не ви се иска да си го признаете той е светлинни години по напред от вас мишки с мишките..
отговор Сигнализирай
5376
АЗ
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
за това ,че изпращяването е масово съм съгласен с теб на сто процента!
отговор Сигнализирай
5375
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Малкия Мук разправял че е много близък сега с Алексей Петров,бил лежал с него на Г.М.Димитров,всеки ден се чували.Сега до два месеца щели да свалят правителството и те идвали на власт.Така че тези хора наистина си вярват,което показва че народа масово е изпращял.
отговор Сигнализирай
5374
Караман
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Нали се сещаш обаче че освен празното бръщолевене и ругатни,тук се изнасят и реални факти за извършени нарушения.Неща които се знаят, но хората ги е било страх да не си изпатят ако ги оповестят.Затова си има хора ,да отсеят зърното от плявата и да проверят сигналите,нищо не е направено случайно.А глупаците от шайката на Тончо нека да тръбят колко са добре,колко пари е направил Генерала и как нямал стигане.
отговор Сигнализирай
5373
АЗ
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
разбираш колко си важен .... за обществото, какъв смел и честен герой си ти лично нищо ,че другите тъпите и лошите не го разбират и оценяват много важно ,ти нали си знаеш ,че си пич - при това смел,честен и важен почти като Батман
отговор Сигнализирай
5372
АЗ
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ДА СЪГЛАСЕН СЪМ ! Тук има само "мъдри" и"святи" слова ,но щом някой има нужда да пише то нека да пише - сваля напрежението когато можеш да си го рекнеш, пък било то и глупости. Тук никой не те знае не ти е застрашена душичката и службата пък и няма кой да ти се смее в очите, абе въобще олеква ти като пишеш за другите лошите, така някак си се издигаш в собствените си очи
отговор Сигнализирай
5371
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
а то тука умници да искаш дал господ мнооого ама нали и те трябва да имат място да се изкажат щото иначе не са ли във форума си мълчат като п...ки нооооо тука всичко знаят и мнооого могат това се нарича КОМПЛЕКСИ момчета
отговор Сигнализирай
5370
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ади ве ***,мнооого умна мисъл написа .
отговор Сигнализирай
Новини