IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арест за родителите на 4-годишното българче в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
10
от Сидни Ав$$тралия
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Не знам какъв съм билНе знам кое съм (не)можел правилноКажи ми ти като си много грамотен можещ и велик, кой си къде си?Защото аз ще ти кажа след малко къде ще съм.Паля колата, зимам жената, и отиваме на едно красиво уникално място на Креморне поинт ще гледаме скайлайна на Сидни - града небостъргачите оператаПосле ще отидем на едно място на 15 мин. девствен самотен pristine плаж заобиколен от джунгла. Често носим ябълки за да храним някое кенгуро или коала, понякога гониме големи игуани
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
От кога на село Садовец му викат "Сидни"? Да не е някакво месно съкращение? А от кога на селския инкасатор му викат инвеститор? Разбирам, че харесваш шума и слама, но не виждам повод да се гордееш с това. Като ти чета глупостите се сещам за една песен на Фамилия Тоника: "Чуй ме, Дилмано"
отговор Сигнализирай
8
до 12
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
пиша от офиса ми в центъра на Сидни-Ха, ха, ха - че ти дори на български не можеш да пишеш правилно! Представям си на какъв аборигенски "австралийски" говориш и пишеш!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Осъдейки по снимките в нета бащата си е чистокръвен българин. Майката е от ***. Жалко за детето, то не е виновно за нищо.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
новата политика на днес.бг е коагто се пише ц........ да се замества с *.Ясно е че на трябва да се пише за *- та ще го пишат ''българче''Както и да е -бащата наркоман ,майката -проституирала -и двамата да си ги вкарат в гръцки затвор...
отговор Сигнализирай
5
до Сидни Ав$$тралия
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Абе, Сидни Ав$$тралия, по злобата, с която пишеш против България, подозирам, че пишеш не от Австралия, а от някоя кална паланка в нашенско. Дори да си в Австралия, явно там яко са те натиснали и те третират по-гадно и от *** от Алабама и затова си така озлобен.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Струва ми се са го продали , и сега съчиняват истории за пред полицията
отговор Сигнализирай
3
ИМПЕРИАЛИСТ
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тялото на детето не е намерено, а са "намерени следи от кръв, съвпадаща с биологичните проби на детето...." ???
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
dnes.tr яко натъртват, че детето е българче и че майката е българка. Гузен негонен бяга. Етносът е ясен.
отговор Сигнализирай
Новини