BGONAIR Live

От Скопие: България иска конфедерация с Македония


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Който е запознат с историята, ще знае, че въпросът трябва ли да има конфедерация между България и Македония е риторичен. Няма по-естествено нещо от това, един народ да се обедени Единствено това е шансът за този наш народ, да се опази от изчезване. Ако продължаваме да сме разделени, ще загубим. Ако се обеденим, ще спечелим. Единствено с Македония, нямаме културна и езикова бариера.
отговор Сигнализирай
89
Валя
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
88
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
точно е,сърбите им дадоха държавност иначе още щяха да са сръбска провинция. докато другите народи в югославия се бореха за държавност,македонците си траеха като пръ-ня в ***.после взеха да претендират че били александър велики.напълно сбъркани и смешни хора
отговор Сигнализирай
87
чичо Гошо
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Мамка ви на всички лешояди на България!Македонци,румънци,турци всички с претенции за територии и все ние сме им виновни!Имаме ли премиер или външен министър да им тегли една българска псувня та втори път да не смеят да се е.... с нас!
отговор Сигнализирай
86
Коле
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тази граница между България и Македония не ме кефи.
отговор Сигнализирай
85
начо
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
няма по *** народ от макетата.можеха да са в ес заедно със словения.сърбите им дадоха даром държавност,те си въобразиха че са александър велики. сега ще хванат к.ра на албан велики
отговор Сигнализирай
84
Ангел
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
За Гърците Македония е Гръцка територия населена с Българи за Албанците Македония е просто територия която се стремят да разцепят а за нас Българите Македонците са си чисти Българи.Ако съм македонец бих и брал България предвид проблемите които имат със останалите съседи
отговор Сигнализирай
83
Име
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
България готви войските за превземане на Македония... по същия начин както на македонците промиват мозъка, така и тук го промиват с Турция ще вземе териториите от Пловдив, до Разград и цялото чернорморие... 1 към 1... И македонците вярват на пропагандата и българите също... Личи си,че сме един народ... Трагедията е пълна
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Идеята не е лоша, ще получим демографска инжекция от 1.5 милиона българи.
отговор Сигнализирай
81
хихихи
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
С македонците идват като бонус и албанците. Мерси по-добре да не се присъединяват и без това македонците са луди, а албанците гадове. Не ни трябват тия вентилатори.
отговор Сигнализирай
Новини