BGONAIR Live

От Скопие: България иска конфедерация с Македония


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 29
Само турския военен гарнизон в Одрин може да превземе България за два часа и половина.Не се заблуждавайте от контра и реконтра адмиралите дето сме ги нацвъкали на килограм.Ние нямаме армия сега-нямаме нищо!
отговор Сигнализирай
59
Даме
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Ванчо Михайлов така е рекол на автономистите - Га не сакате да сте *** ке сте шиптаре!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До до 63Може би визираш себе си ,и се определяш за ***,но българският народ не е ***,...просто сега плащат пари на продажниците да казват ,че е такъв....
отговор Сигнализирай
57
...
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
абе тия макетата верно не са наред с главите.. тия са диви селяци с комунистически манталитет. как да им се обясни, че нито ние, нито гърците ни боли *** за тях, както и че сами ще си я дадът смешната територийка ама не на нас, а на албанците, а ония с кеф ще го *** за разлика от нас, които винаги им подаваме ръка на тия бедняци,а те винаги ни се дърват в замяна. Храни куче да те лае- нон стоп ама ще разберът, че ние сме им спасението, но много късно.
отговор Сигнализирай
56
до 63
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Нали?! Само да стигнем до нашата си граница , след това турците са ни направили магистрала , че да ги пометем в блиц криг...Като ги пишете тези глупости, четете ли ги? Турците действат с постоянство, една бомба няма да пуснат, един куршум няма да изстрелят и направо ще си ни вземат барабар с кучетата.. И не защото те са особено хитри. Не! Защото ние сме особено прости, ей затова!
отговор Сигнализирай
55
П.Петров
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Принципно ако имаме интерес от конфедерация, то не е точно с Македония.Имаме интерес от някаква форма на конфедерация в рамките на Европейския съюз между България, Румъния, Сърбия,Гърция на база общи ценности и цели - стабилен пазар, интегрирана инфраструктура, кооперирано производство и армии. Това би ни позволило да отстояваме по-добре интересите си срещу "великите сили", дори ЕС тотално да се разпърди заради прекомерните амбиции на Англия,Франция и Германия.
отговор Сигнализирай
54
хихи
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
България е вържава е ЕС или щат в ЕС, разглеждайте го както искате. За македонците си е по добре да си стоят в отделната им държавица, защото нашите политици самного крадливи и няма наказания за финансови и служебни престъпления.
отговор Сигнализирай
53
Патриот
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
"Американският измекярин Борисов" е има нещо верно в статията поне немога да си крива душата!
отговор Сигнализирай
52
PD
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Може и да сте позабравили, ала хубавото Наде, имаше идея за балкански съюз, в първите години на демокрацията, когато бе външен министър. Може да си представите, как са я попарили новите ни партньори (господари). С такива "приятели" врагове не ни трябват.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
До Бг ТурчинБългария може да е малка на численост,но ако недай се боже се случи проблем с Турция,този път няма кой да ни спре и Константинопол е наш.....ние ги бием само със смелост и дух.....
отговор Сигнализирай
Новини