BGONAIR Live

Фърги, не се прави на пън, пускай Берба!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Абе оставете го Митето на мира най-накрая бе! Хич не му е зле, че търка скамейката да ви кажа аз.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Хахахах, тая песен ме развесели тотално!!!! Много забавно....де да можеше обаче Фърги да я чуе и най-вече-де да знаеше български! :D
отговор Сигнализирай
31
пън български
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Е, какво, поне гледа от добри места велики мачове...Че и му плащат да гледа...Аз по-скоро бих го помолил Митко да се върне в националния.Отказа се от него, за да се готви и да е в супер форма... да се отдаде изцяло на *** Юнайтед... Ми като не го щат, поне да даде на България...
отговор Сигнализирай
30
Български орел
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
Хората играят футбол, нашта Митка седи и гледа отблизо. Хората тичат, бързи пасове, удари, нашият бунак го мързи да гледа. Направи 1 спринт и това е, да не говорим, че е бавен като костенурка. Тези играчи вече са отживелица, в днешния футбол и особено в грандовете трябва да можеш да играеш на всеки пост, да не говорим, че защитника има офанзивни функции точно толкова колкото и нападателя има дефанзивни. История си Митьо, при това всички ще те запомнят като най-голямата мишка в МЮ!!! ПОЗОР!!!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Снимката е култова :)))
отговор Сигнализирай
28
Killuminati
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Не го оплакавайте Берба чак толкова - 120 000/ 130 000 стерлинги на седмица, нека и на мене така да ми и е зле
отговор Сигнализирай
27
rock-n-rollah
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Хахахахахаха, много забавна песничка!
отговор Сигнализирай
26
Man U7D Fan
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
до една женаЗа какво да го пуска!? Да развали хубавата победа с няколко 100% пропуска накрая ли? САФ си знае работата, ама тя е ясна и на децата - дръж Берба на пейката, да ти е мирна главата. Толкова е жалък тоя ***, че дори не бих плювнал връз него.
отговор Сигнализирай
25
Дедка
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Забавен е тоя пич:-D
отговор Сигнализирай
24
пламен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
И какво да го прави като го пусне,не виждате ли че хората играят футболНа М.Юнайтед не им трябват МАНЕКЕНИ А ФУТБОЛИСТИ!!!
отговор Сигнализирай
Новини